^do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Gminna Olimpada Młodzieży w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców

1

Gminna Olimpiada Młodzieży szkół podstawowych w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców

W dniu 19.02.2014 roku w hali sportowej-widowiskowej w ZSS w Kobylnicy odbyły się rozgrywki   w mini piłkę ręczną wśród szkół podstawowych z terenu Gminy Kobylnica w ramach Gminnej Olimpiady Młodzieży.

     Do zawodów przystąpiły reprezentacje dziewcząt z szkół: Kobylnica, Słonowice i Sycewice oraz reprezentacje chłopców ze szkół: Kobylnica, Sycewice, Kończewo i Słonowice. Reprezentacje zostały zweryfikowane na podstawie list zgłoszeń i zostały dopuszczone do udziału w zawodach.

Czas meczu 2 kwarty po 8 min.  System „Każdy z każdym.

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły: Paulina Staszewska, Katarzyna Piątek, Weronika Płotka, Karolina Tusińska, Paulina Chadrysiak, Aleksandra Kalisz, Alicja Różycka, Oliwia Jabłońska, Nikola Dąbczak, Anita Tatarzycka

Reprezentacja chłopców : Marcel Wolak, Krystian Skwierawski, Wojciech Kalisz, Łukasz Lemańczyk, Marcin Solarczyk, Eryk Spera, Daniel Sarwiński, Michał Kozieł, Kołakowski Konrad, Maciej Hernik, Oskar Jaciubek, Eryk Kosiński

                     Wyniki    :           wśród dziewcząt:         wśród chłopców:

     Słonowice - Sycewice                 4:2                                7:4

     Kobylnica - Kończewo                   -                                11:4

     Słonowice - Kobylnica                3:12                             2:4   

     Kończewo - Sycewice                  -                                  1:5

    Kobylnica - Sycewice                    6:2                                5:2                              

     Kończewo - Słonowice                 -                                  6:9

   Klasyfikacja końcowa

Dziewczęta :                                                          chłopcy :

1.     SP Kobylnica                                               1. SP Kobylnica

2.     SP Słonowice                                              2. SP Słonowice

3.     SP Sycewice                                              3. SP Sycewice

                                                                           4. SP Kończewo

Po zakończonym spotkaniu wręczone zostały dyplomy i puchary.

  W eliminacjach powiatowych wezmą udział:

- 12.03.2014 r. w Główczycach dziewczęta z Kobylnicy

- 13.03.2014 r. w Kobylnicy chłopcy z Kobylnicy

- 13.03.2014 r. w Główczycach chłopcy ze Słonowic